  • : R-FL12R-WHAPN3-G
  • : Охлаждане
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 500-2150 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Fluid Dynamic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 55 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.59 mmAq
АМПЕРАЖ (A): 0.15 A
МОЩНОСТ (W): 1.8 W
НИВО НА ШУМ: 33.9 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Бял
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412785149
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 55 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.59 mmAq
АМПЕРАЖ (A): 0.15 A
МОЩНОСТ (W): 1.8 W
НИВО НА ШУМ: 33.9 dBA
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Бял
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412785149
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ЦВЯТБял
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК55 CFM / 93.45 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
МОЩНОСТ (W)1.8 W
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
ДРУГИFull-coverage rubber pads at each corner
ДРУГИFL12R WH integrates a total of 36 ARGB Gen2 LEDs
ДРУГИReverse Fan Blade
КОНЕКТОР4 pin PWM
МОЩНОСТ (W)1.8 W
ЦВЯТБял
RGBДа
ДРУГИReverse Fan Blade
RGBДа
Тегло0.71кг
DeepCool Fan Pack 3-в-1 (3x120mm) – FL12R Бял, Обратен, Addressable RGB
Основни Предимства:
  • Ярък Addressable RGB – Персонализирано осветление чрез синхронизация с дънна платка (5V ARGB).
  • Тихо Работещ – Хидро-подшипник намалява шума до 27.3 dB(A).
  • Лесна Инсталация – Включени са всички необходими крепежни елементи.
Технически Спецификации:
  • Размер: 120мм x 120мм x 25мм
  • Скорост: 500–1800 RPM ±10%
  • Конектор: 4-pin PWM + 5V 3-pin ARGB